Donatie dameszadel

28575646 1599825600054861 2222933402013215013 nDit prachtige zadel is rond 1933 door Champion & Wilton vervaardigd. In deze tijd is het door de Nederlandse gravin van Zuylen van Nijevelt daar aangekocht. Het zadel is decennia in de familie gebleven en perfect onderhouden. Eind jaren zeventig is het zadel overgenomen door mevrouw Bakels, een... oud lid van onze vereniging. Ook zij heeft het zadel met liefde gebruikt en onderhouden. Ze kijkt graag terug op de vele uitstapjes welke ze met dit zadel gemaakt heeft. Niet in bezit zijnde van een eigen paard, ging zij regelmatig met vriendinnen een paard huren voor buitenritten. De verbazing was vaak groot als zij dan haar eigen (dames)zadel mee bracht. Mevrouw Bakels licht het toe: het dameszadel reed fijner dan een gewoon zadel, zij heeft het altijd comfortabeler gevonden.

 

 

Ondanks dat zij de gepensioneerde leeftijd al ruim gepasseerd is werkt zij nog full time als archeologe. Van rijden komt het echter niet meer. Graag zou zij zien dat er weer iemand net zo zorgzaam voor het zadel is als zij en er met plezier op rijdt. Dit fijne zadel verrijkt nu onze vereniging en zal zeker het door haar beoogde doel kunnen verwezenlijken. Wij zijn mevrouw Bakels zeer erkentelijk voor deze mogelijkheid.